CENNIK SZAF NA WYMIAR WROCŁAW INDECO. ILE KOSZTUJE SZAFA NA WYMIAR?

Jak sama nazwa wskazuje, projektujemy meble na wymiar dlatego często dostajemy zapytanie ile kosztuje metr szafy? Otóż odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta jak by się wydawało – ponieważ metr metrowi nie równy – cena zabudowy szafy bądź garderoby zależy od wielu czynników: 
  • Wymiary pomieszczenia, wnęki lub mebla wolno stojącego.
  • Rodzaju systemu drzwi przesuwnych (stalowy lub aluminiowy) lub innych drzwi i zawiasów montowanych w zabudowie.
  • Rodzaju materiałów użytych w wypełnieniu drzwi przesuwnych: płyta, szkło lacobel, lustro, grafika, ratan bambus bądź inne.
  • Rodzaju i koloru płyty meblowej użytej do wykonania mebla.
  • Dodatkowych akcesoriów takich jak szuflady, kosze, pantografy, wieszaki oraz wiele innych.
  • Skomplikowania montażu i krzywizn na ścianach.
W garderobach na wymiar tak naprawdę liczy się każdy milimetr, a cenę dyktują państwa potrzeby i oczekiwania. Bardzo często się zdarza, że szafa o średnim wymiarze 2m ma dużą rozbieżność cenową. Spowodowane jest to tym, że w jednej z nich mamy przykładowo jedną ściankę działową, pawlacz, 4 drążki i 2 drzwi, a w drugiej mamy 2 drzwi z grafiką, 10 szuflad, 8 półek, wieszak na spodnie i pantograf, przegrodę gospodarczą i 2 ścianki działowe – taka szafa będzie 2 razy droższa mimo tych samych wymiarów.

NASZ POMIAR JEST DARMOWY, A CENA SZAFY NIE ULEGA PODWYŻSZENIU ZE WZGLĘDU NA DALEKI DOJAZD.

Obsługujemy nie tylko Wrocław ale także najbliższe okolice – dojeżdżamy do Państwa bez dodatkowych kosztów – nie dosyć, że nasze szafy nie są przez to droższe to mamy najniższe ceny w całym regionie ponieważ jesteśmy bezpośrednim producentem Indeco. Wykonujemy setki zabudów rocznie, biorąc na siebie koszty związane z dojazdem, pomiarem, wyceną oraz montażem w dalszych okolicach województwa.

DLACZEGO MAMY NAJLEPSZE CENY SZAF W REJONIE?

Wierzymy w nowoczesny model biznesu dlatego ograniczyliśmy koszty utrzymania oraz produkcji do minimum – nie posiadamy kosztownych ekspozycji, dlatego klienci nie muszą płacić za ich utrzymanie w cenie szafy. Wszystkie czynności, które odbywają się na ekspozycji wykonujemy u klienta: wstępny projekt, wycena, wybór kolorystyki oraz materiałów – nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu, to my przyjedziemy do Ciebie.

CO WPŁYWA NA KOSZT SZAFY?

Głównym czynnikiem dyktującym cenę szafy są drzwi przesuwne: system jezdny z obramowaniem oraz rodzaj wypełnienia. Kolejnym istotnym czynnikiem jest rodzaj zabudowy – jeśli jest to wnęka pełna i ma ściany z prawej, lewej oraz z tyłu lub jest to szafa na całą ścianę od prawej do lewej, zupełnie zbędne jest wykonanie pełnych boków, podłogi, pleców i sufity ( oczywiście możemy to zrobić na życzenie klienta) co znacząco redukuje jej koszty. Zupełnie inaczej jest, jeśli szafa jest pełna, ma wszystkie boki, podłogę, sufit i plecy. Następnym czynnikiem jest wyposażenie, które może być zupełnie standardowe lub bardzo skomplikowane i kosztowne w zależności od potrzeb zabudowy i elementów użytych np: szuflady na prowadnicach z hamulcem i dociągiem, wysuwne elementy jak wieszaki, pantografy czy oświetlenie.
crossmenu