Szafy wnękowe Wrocław - Zabudowa wnęk TANIO
13
page,page-id-13,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Szafy wnękowe Wrocław – Indeco zaprojektujemy twoją przestrzeń

Szafy wnękowe Wrocław

Szafy wnękowe jak sama nazwa wskazuje dotyczą głównie zabudowy wnęki, choć nie tylko, ponieważ mogą być zabudowane częściowo lub całkowicie na dostępnych ścianach. Tego typu zabudowy meblowe wykonujemy zgodnie z projektem i oczekiwaniami klienta, zwykle obejmując całą dostępną przestrzeń od podłogi do sufitu. Szafy wnękowe nie wymagają technicznie budowy podłogi, pleców, boków czy sufitu ale możemy wykonać poszczególne elementy na życzenie klienta. Ich wygląd uzależniony jest tylko i wyłącznie od naszych oczekiwań oraz od dostępnych materiałów, a tych jest bardzo szeroki wybór – zarówno pod względem kolorystyki płyt meblowych jak i rodzajów wypełnienia drzwi przesuwnych.

 

Drzwi do szafy wnękowej

 

Najwygodniejszym systemem drzwi stosowanym w przypadku szafy wnękowej jest system przesuwny – nie wymaga zewnętrznego miejsca potrzebnego do otwarcia standardowych drzwi choć należy pamiętać, że zabiera przestrzeń z głębokości szafy między 6-9cm. Szafy wnękowe nie mają praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o projektowanie oraz wymiary. Szafy wnękowe można wykonać również z drzwiami uchylnymi jednak należy pamiętać, że to rozwiązanie wiąże się z ograniczeniami co do szerokości drzwi uchylnych oraz dostępnej na to przestrzeni, a tym samym do rozmieszczenia przegród szafy stosownie do drzwi uchylnych. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie wykonania szafy wnękowej – Wrocław i najbliższe okolice to zakres naszych działań gdzie nie ponoszą państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z pomiarem.